Godric design

Tvorba www stránek. Design, pokročilé funkce, administrace, galerie a fotky, zařízení hostingu, …

Moje tvorba

Mohu Vám nabídnout návrh i kompletní přípravu stránek pro Vaši firmu, uskupení, nebo osobní prezentaci.

Tvorbou stránek se zabývám už pět let, z toho poslední tři roky především formou praxe při studiu informatiky. Mohu tedy nabídnout kvalitní návrhy a zpracování, byť stále za podstatně rozumnějších cenových podmínek, než jaké požadují komerční grafická studia.

Vybrané reference si můžete prohlédnout po stranách tohoto textu, jejich detail se zobrazí po najetí myší.

Krom návrhu stránek se zabývám i realizací všech potřebných technických náležitostí, jako je zařízení domény, hostingu pro stránky, nastavení a dalšího. Mohu tedy nabídnout kompletní tvorbu webu od návrhu až po vlastní funkční stránky Vám na míru.

Kontakt

Pokud máte zájem o návrh stránek pro Vás, reference, nebo jen další informace, rád vám odpovím na mojí e-mailové adrese. Napište mi na hanzl.martin(snek)gmail.com.

náhled stránky

Artemis Fowl

České stránky knižního bestselleru Artemis Fowl. Stránky vznikly v březnu 2008 jako nástupce dřívějších verzí umístěných na freehostingu.

Tyto stránky představují kompletní portálové řešení - správu článků, diskusní fóra, správu a registraci uživatelů a další pokročilé funkce. Zatím ale na své nasazení do ostrého provozu stále čekají.

náhled stránky

KoRH

Stránky neziskové organizace KoRH spravuji již od roku 2007, aktuální verze, kterou si můžete prohlédnout výš, je pak jejich redesignem z prosince 2009. I zde jde o kompletní vlastní design i realizaci funkčnosti (zmiňme například galerii fotografií, aktuality, publikaci článků a další).

náhled stránky

MZLU Express

Stránky baseballového teamu MZLU Express Brno vznikly teprve velmi nedávno (jaro 2010), a zatím jsou stále ve vývoji. V současné době na nich můžete nalézt část obsahu a články a kompletní design. Na dalších funkcích pracuji v současné době.

Stránky byly zadány jako kompletní řešení, jsem zde tedy autorem designu i funkcionality a administrace.

náhled stránky

Webový svitek Jitka Stojanová

Stránky pro brněnskou výtvarnici Jitku Stojano­vou jsem realizoval v roce 2008. Jde především o webovou galerii s administrací pro prezentaci autorčiných obrázků a tvorby.

Jednalo se zejména o přípravu funkcionality ga­le­rie a také realizaci designu na přání autorky dle grafických podkladů, které sama připravila.